Melioracijos skyrius

Konstitucijos pr. 23 – 401 (A korpusas), LT-08105 Vilnius (parodyti žemėlapyje)
el. paštas melioracija@vzf.lt

Skyriaus darbo laikas: I-IV: 8:00-17:00, V: 8:00-15:45 (pietų pertrauka: 12:00-12:45)

Skyriaus veiklos sritys

Pareigos, vardas, pavardė Miesto tel.
(kodas 85)
Mobilus tel. El. paštas Kabinetas
Skyriaus vadovas
Antanas Gudaitis
2612355 8 698 18090 antanas.gudaitis@vzf.lt 420
Projektų vadovas
Arūnas Lingis

Darbo laikas: I-IV: 7:00-16:00, V: 7:00-14:45

2612355 arunas.lingis@vzf.lt 420
Inžinierius inspektorius
Julius Mačiulaitis
2612355 8 698 28199 julius.maciulaitis@vzf.lt 420
Inžinierius
Paulius Ulickas
2612355 paulius.ulickas@vzf.lt 420
Inžinierius
Vidmantas Razgūnas
2612355 vidmantas.razgunas@vzf.lt 420
Projektų vadovė
Marytė Kmitienė

Darbo laikas: I-IV: 7:00-16:00, V: 7:00-14:45

8 626 26275 maryte.kmitiene@vzf.lt 203
Inžinierius
Donatas Zubrus
8 626 25446 donatas.zubrus@vzf.lt 203
Inžinierius inspektorius
Eimantas Smagorius

Adresas: Tilžės g. 170, Šiauliai

(8 41) 524540 8 687 13974 eimantas.smagorius@vzf.lt 233
Inžinierius inspektorius
Jonas Banys

Adresas: Tilžės g. 170, Šiauliai

(8 41) 524540 8 686 85664 jonas.banys@vzf.lt 233
Inžinierius inspektorius
Robertas Niklovas

Adresas: S.Šimkaus g. 19, Klaipėda

(8 46) 412451 8 610 46825 robertas.niklovas@vzf.lt 203