Valstybės žemės fondo 2017 metų pirmąjį pusmetį sėkmingai vykdyti valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionai

2017-07-18

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas nuo 2011 metų labai sėkmingai vykdo valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus. Informuojame, kad Valstybės žemės fondas jau įvykdė daugiau 900 valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų, o už juos į valstybės ir savivaldybių biudžetus surinkta daugiau kaip 13,5 mln. Eur lėšų.

Vien per šių metų I pusmetį interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt buvo paskelbti net 525 valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionai, iš jų 100 valstybinės žemės bei miško sklypų aukcionai buvo organizuojami pirmąjį kartą.

Sėkmingai įvykus aukcionams, šiais metais jau yra parduoti 35 kitos paskirties valstybinės žemės sklypai bei 30 miškų ūkio paskirties valstybinės žemės sklypų, taip pat išnuomota 10 kitos paskirties valstybinės žemės sklypų. Už šiuos parduotus bei išnuomotus valstybinės žemės bei miško sklypus į valstybės ir savivaldybių biudžetus surinkta 1,1 mln. Eur lėšų, o tai net 147 tūkst. Eur daugiau nei per tą patį laikotarpį 2016 metais.

Informuojame, kad šiuo metu yra paskelbti 195 valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo ir nuomos aukcionai (iš jų: net 144 kitos paskirties žemės sklypų pardavimo aukcionai, 14 kitos paskirties žemės sklypų nuomos aukcionų ir 37 miškų ūkio paskirties žemės sklypų aukcionai), kurie įvyks 2017 m. liepos – rugsėjo mėnesiais.

Kviečiame visus suinteresuotus asmenis apsilankyti interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir aktyviai dalyvauti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionuose.

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas