Valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionai internete

2015-06-19

Informuojame, kad š.m. gegužės ir birželio mėn. valstybės įmonė Valstybės žemės fondas įvykdė 22 valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus internete, iš kurių net 11 – kitos paskirties valstybinės žemės sklypų pardavimo aukcionų.

Pažymėtina, kad ypatingo susidomėjimo sulaukė 2015 m. birželio 2 d. įvykęs 0,9421 ha ploto kitos paskirties valstybinės žemės sklypo, esančio Klaipėdos mieste, pardavimo aukcionas.

Aukcione dalyvavo 3 aukciono dalyviai, o pradinė (beveik 314 tūkst. Eur) minėto žemės sklypo pardavimo kaina buvo padidinta 1,7 karto. Įvykus aukcionui, 0,9421 ha kitos paskirties žemės sklypais buvo parduotas net už daugiau nei 530,6 tūkst. Eur kainą.

Taip pat informuojame, kad šiuo metu internetinėje svetainėje http://aukcionai.vzf.lt yra paskelbti iš viso net 246 valstybinės žemės bei miško sklypų pardavimo bei nuomos aukcionai (136 kitos paskirties žemės sklypų pardavimo, 103 miškų ūkio paskirties žemės sklypų pardavimo ir 7 kitos paskirties žemės sklypų nuomos).

Kviečiame visus susidomėjusius valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimu ir nuoma užsiregistruoti interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir aktyviai dalyvauti Valstybės žemės fondo organizuojamuose valstybinės žemės bei miško sklypų pirkimo bei nuomos aukcionuose.