Žemės sklypų padalijimas, atidalijimas, sujungimas

Žemės sklypų padalijimas – tai žemės sklypų pertvarkymo būdas, kai vienas žemės sklypas padalijamas į du ar daugiau žemės sklypų

Žemės sklypų atidalijimas – tai iš bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo vieno ar daugiau bendraturčių prašymų atskiriamos šiems bendraturčiams priklausančios žemės sklypo dalys.

Atidalijus turtą jo savininkams, bendrosios dalinės nuosavybės apskritai nebelieka ir atsiranda atskiri savarankiški objektai, o asmuo, kurio turtas atidalytas iš bendrosios dalinės nuosavybės, įgyja teisę savo nuožiūra jį valdyti, juo naudotis ir disponuoti, nepažeisdamas kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų.

Žemės sklypų sujungimas – žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo būdas, kai iš dviejų ar daugiau bendrą ribą turinčių tos pačios pagrindinės tikslinės žemės naudojimo paskirties žemės sklypų suformuojamas vienas žemės sklypas.

Nemėgstate pildyti formų? Siųskite laišką mums tiesiogiai į info@vzf.lt, skambinkite telefonu +370 5 262 3000 bei mob. tel. Nr. +370 626 71850 arba tiesiog užsukite į mūsų ofisą Konstitucijos pr. 23 – 402 kab., A korpusas, Vilnius, arba mūsų padalinius kituose miestuose (adresus rasite čia).