Topografija

Topografiniai planai

Visoje Lietuvoje rengiame ir deriname topografinius planus (topografines nuotraukas, toponuotraukas).

Topografinis planas būtinas pradedant bet kokius projektavimo darbus, keičiant žemės naudojimo paskirtį.

Pagal nustatytą tvarką projektavimo darbai gali būti atliekami ant topografinio plano, parengto ne vėliau kaip prieš vienerius metus. Topografiniame plane išsamiai vaizduojama esama situacija, reljefas ir požeminės komunikacijos. Topografiniame plane vaizduojami esami vietovės objektai, situacija, kontūrai, reljefas ir požeminiai inžineriniai statiniai bei tinklai. Planai nustatyta tvarka suderinami su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis bei savivaldybėmis. Topografiniai planai sudaromi analoginėje ir/arba skaitmeninėje formoje 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 masteliais.

Sužinokite Jus dominančių paslaugų kainą ar kitą informaciją.

Atsižvelgdami į tai, kad žemėtvarkos ir geodezijos paslaugų kainas lemia daug ir įvarių faktorių bei siekdami Jums pateikti individualų pasiūlymą, labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius, prašome užpildyti žemiau esančią formą:
Informuojame, kad visi Jūsų pateikti duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, duomenys gali būti naudojami tik tiesioginiais rinkodaros tikslais, teikiant jums aktualią informaciją.