AktualijosINFORMACIJA DĖL EURO ĮVEDIMO (2014-10-23)


Informuojame, kad nuo euro įvedimo dienos, (t. y. 2015-01-01) visose juridinių ir fizinių asmenų sutartyse sudarytose su valstybės įmone Valstybės žemės fondu ir kituose dokumentuose esančios nuorodos į litus bus laikomos nuorodomis į eurus, perskaičiavus pagal oficialų kursą 1 EUR = 3,4528 Lt. ir suapvalinus pagal Lietuvos Respublikos Euro įvedimo įstatymą iki dviejų skaičių po kablelio.
Pažymime, kad euro įvedimas neturi įtakos Jūsų sudarytų sutarčių galiojimui ir jos galioja iki jose nurodyto termino, sutarčių sąlygos nekeičiamos, susitarimai dėl vertės, nuomos mokesčio ar kitų sąlygų, susijusių su pinigų sumų dydžiu ir mokėjimu neperžiūrimi ir nekeičiami.

Visi iki euro įvedimo dienos vykdyti mokėjimai litais nuo 2015-01-01 turi būti atliekami tik eurais, juos perskaičiavus pagal oficialų kursą (1 EUR=3,45280 Lt) ir suapvalinus galutinę sumą iki dviejų skaičių po kablelio.

Detalesnė informacija teikiama tel. 8~5 2625837.VALSTYBINĖS ŽEMĖS SKLYPŲ PARDAVIMO IR NUOMOS AUKCIONŲ VYKDYMAS INTERNETU (2014-07-18)

 

Informuojame, kad Vyriausybei pakeitus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų organizavimo taisykles, valstybės įmonė Valstybės žemės fondas pradėjo vykdyti valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus elektroninėje erdvėje. Šiuo metu jau vyksta paskelbtų valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų dalyvių registracija.

Modernizavus aukcionų organizavimo ir vykdymo tvarką, nuo šiol visiems suinteresuotiems asmenims internete operatyviai pateikiama išsami ir lengvai pasiekiama informacija (tekstinė ir grafinė) apie rajonų bei miestų savivaldybių teritorijose planuojamus ir vykstančius visus valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionus.

Pažymėtina, kad valstybinės žemės sklypų pardavimo bei nuomos aukcionų vykdymas tapo dar viešesnis, skaidresnis bei taupantis visų aukcionų dalyvių laiką, kadangi aukcionų dalyviams nereikia vykti į aukcionų vykdymo vietą - viskas vyksta elektroninėje erdvėje internetu.

Kviečiame visus aktyviai registruotis interneto svetainėje http://aukcionai.vzf.lt ir dalyvauti paskelbtuose aukcionuose.

Daugiau informacijos apie dalyvavimo aukcione sąlygas galite rasti interneto svetainės http://aukcionai.vzf.lt skiltyje „Taisyklės".DĖL PRAKTIKOS ATLIKIMO VALSTYBĖS ĮMONĖJE VALSTYBĖS ŽEMĖS FONDE (2014-06-23)


Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas socialinių ir humanitarinių mokslų studijų sričių (archyvistikos, viešojo administravimo, vadybos ir verslo administravimo bei teisės krypčių) studentus kviečia atlikti dokumentų tvarkymo bei archyvavimo praktiką valstybės įmonėje Valstybės žemės fonde.


Prašymus dėl praktikos atlikimo ir gyvenimo aprašymus (CV) siųskite el. paštu cv@vzf.lt. Pasiteirauti galima tel. (8 5) 262 2739;
(8 5) 262 0974.ATNAUJINTAS APLEISTŲ ŽEMIŲ DUOMENŲ RINKINYS (2014-05-22)

 

Žemės informacinėje sistemoje jau yra įdėtas naujausias apleistų žemių erdvinių duomenų rinkinys (AŽ_DRLT), paruoštas naudojant 2013 m. spektrinius žemės paviršiaus vaizdus iš dirbtinio žemės palydovo.

 

Apleistų žemės ūkio naudmenų plotų nustatymo reikalavimai reglamentuoti Apleistų žemės ūkio naudmenų plotų nustatymo tvarkos apraše, patvirtintame Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2013 m. kovo 21 d. įsakymu Nr. 3D-212 „Dėl Apleistų žemės ūkio naudmenų plotų nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo".

 

Gegužės 22 d. informacija apie apleistų žemės ūkio naudmenų plotus paskelbta Žemės informacinės sistemos (www.zis.lt) ir Lietuvos erdvinės informacijos portalo interneto svetainėse (www.geoportal.lt). Kviečiame susipažinti su skelbiama informacija.

 

Pastebėjus netikslumų ar pasikeitimų apleistų žemių erdvinių duomenų rinkinyje, raginame apie tai pranešti Valstybės įmonei Valstybės žemės fondui. Pranešimas apie netikslumus gali būti teikiamas šiais būdais:

Pagal pranešimus apie netikslumus, gautus iki liepos 1 d., bus tikslinamas duomenų rinkinys.INFORMACIJA APIE TERITORIJŲ PLANAVIMĄ


Vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymu bei Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatais, informuojame, kad pradedamas naujų saugomų teritorijų Lietuvos išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje steigimo  Sambijos plynaukštės Baltijos jūroje ir Klaipėdos – Ventspilio plynaukštės Baltijos jūroje biosferos poligonų ribų planų rengimo (specialiojo planavimo) procesas.


Plačiau...STATINIŲ KADASTRINIŲ MATAVIMŲ (INVENTORIZACIJOS) IR INŽINERINIŲ TINKLŲ ATLIKIMO PASLAUGOS


Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas kvalifikuotai ir greitai visoje šalies teritorijoje atlieka visų statinių (pastatų, butų, patalpų) ir inžinierinių statinių (inžinierinių tinklų ir saulės baterijų) kadastrinių matavimų (statinių matavimo, kadastro duomenų surinkimo ir nustatyto turinio kadastrinių matavimų bylos parengimo bei jų suderinimo) darbus.

Informuojame, kad šie darbai yra atliekami, kai statiniams ir inžinieriniams statiniams Statybos įstatymo nustatyta tvarka reikalingas leidimas statyti, rekonstruoti, remontuoti ar kitaip statinius pertvarkyti.

Statinių ir inžinerinių statinių (inžinerinių tinklų ir saulės baterijų) kadastro darbai - statinių kadastriniai matavimai ir kadastro duomenų bylos sudarymas yra atliekami statinio savininko (naudotojo) prašymu.

Paslaugų atlikimą galima užsisakyti: internetu www.vzf.lt; el.p. info@vzf.lt; uzgs@vzf.lt arba tel. (8 698) 16608; (8 612) 84188; (8 5) 262 3000.